Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas pełen radości, spokoju i tradycji, który warto spędzić w niezwykłym otoczeniu pienińskiej przyrody. Otwórz drzwi do świątecznych doświadczeń w LK Resorts, gdzie nowoczesne, a jednocześnie przytulne wnętrza tworzą ciepłą i wyjątkową atmosferę.

Zapomnij na chwilę o codziennych obowiązkach i pozwól sobie na spokojne i pełne radości Święta Wielkanocne w otoczeniu malowniczych krajobrazów. Pieniny to idealne miejsce, aby powitać wiosnę i delektować się widokami. 

Ciesz się spokojem i harmonią w salonie połączonym z częścią kuchenną, stworzonym do wspólnego spędzania czasu. Niech świąteczne spotkanie przy ciepłym kominku stanie się niezapomnianym przeżyciem, a popołudniowa drzemka na miękkiej kanapie przyniesie odprężenie. W LK Resorts każdy detal został zaplanowany z myślą o stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery, która sprawi, że Święta Wielkanocne staną się wyjątkowe i magiczne. Odkryj okoliczne atrakcje, spaceruj wśród przyrody, a wieczorem delektuj się chwilą ciszy i spokoju na tarasie lub w gorącej balii, obserwując zachód słońca nad pagórkami. 

Niech to będzie czas pełen świątecznej zabawy, miłych rozmów i wspólnego spędzania czasu z najbliższymi. Zdecyduj się na świąteczny pobyt w jednym z naszych obiektów i ciesz się magią Wielkanocy w wyjątkowym miejscu, gdzie wspomnienia rodzą się jak kwiaty wiosny.

Podaruj sobie i swoim bliskim nalepszy świąteczny wypoczynek!

Spędź ten czas w wyjątkowym miejscu, wśród natury z budzącą się do życia przyrodą.

Wybierz jeden z naszych obiektów, zarezerwuj swój pobyt już dziś i doświadcz magii budzących się do życia Pienin w najlepszym wydaniu!

Wybierz obiekt i zarezerwuj pakiet

Wielkanoc
Rezerwuj bez pośredników
sprawdź Twoje korzyści
najkorzystniejsza cena
atrakcyjne pakiety pobytowe
bezpłatny parking

RECEPCJA CZYNNA

  • pon-pt: 9.00 do 17.00
  • sob-nd: 9.00 do 14.00

LK Osada Falsztyn

34-435 Falsztyn, Królowej Polski 107

LK Łapsze Niżne

34-442 Łapsze Niżne, Długa 11D

LK Forest Villa

34-435 Łapsze Niżne, Leśna 69Ł

LK Mountain Residence

34-435 Falsztyn, Sprzycki 7
Łapsze Niżne
Toruń
5.5h, 540km
Gdańsk
7.5h, 690km
Poznań
5.5h, 550km
Warszawa
4.5h, 400km
Szczecin
7.5h, 750km
Wrocław
4h, 370km
Białystok
7h, 600km
Łódź
4h, 370km
Kraków
1.3h, 110km

Kompleksowa obsługa Twojej nieruchomości!

© 2024
LK Resorts
domy na wynajem w górach