kompleksowo zajmiemy się Twoją nieruchomością!

Posiadasz dom lub apartament do wynajęcia w okolicy jeziora Czorsztyńskiego, ale brakuje Ci czasu lub umiejętności, aby samodzielnie nim zarządzać? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

LK RESORTS to firma z wieloletnim doświadczeniem w profesjonalnym zarządzaniu obiektami turystycznymi, gotowa wziąć na siebie odpowiedzialność za Twój majątek.


Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki naszemu doświadczeniu możesz być pewien, że Twój dom lub apartament będą zarządzane z najwyższą starannością.
Obecnie zarządzamy 23 domkami w Falsztynie i w Łapszach Niżnych, gdzie każdy z nich ma innego właściciela. Niebawem otwieramy 4 dodatkowe apartamenty w Falsztynie oraz 2 duże domy w Łapszach Niżnych.

Optymalizacja wynajmu

Nasz zespół specjalistów zajmie się wszystkimi aspektami zarządzania Twoją nieruchomością, od promocji i marketingu w tym sesja zdjęciowa obiektu, po obsługę rezerwacji i zapewnienie doskonałej obsługi gości. Dzięki temu możemy zagwarantować maksymalny zwrot z inwestycji.

Pielęgnacja i utrzymanie

Zależy nam na długotrwałym sukcesie Twojej nieruchomości. Nasza firma dba o regularne konserwacje, sprzątanie, oraz wszelkie potrzeby techniczne, aby Twój dom zawsze prezentował się doskonale i był gotowy na przyjęcie kolejnych gości.

Transparencja i uczciwość

W LK RESORTS cenimy sobie otwartą komunikację i transparentne działanie. Zawsze będziesz mieć pełny wgląd w wszystkie aspekty zarządzania Twoją nieruchomością oraz uczciwe i klarowne rozliczenia finansowe oraz raporty i dostęp do panelu właścicielskiego, w którym będziesz mógł podglądać rezerwacje oraz blokować terminy na Twój właścicielski pobyt.

LK Resorts gwarantuje

Opiekę Twojego domu 24h/dobę

Całoroczny marketing

Pozyskanie klienta i jego opiekę podczas pobytu

Rezerwację terminów

Kontrole techniczne, naprawy, sprzątanie

Rozliczenia i administrację

Nie trać czasu

Nie trać czasu na stresujące zarządzanie swoją nieruchomością.
Oddaj ją w ręce profesjonalistów z LK RESORTS i ciesz się pasywnymi dochodami z wynajmu! Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły naszej współpracy.

Zaoszczędź czas i zwiększ zyski ze swojej nieruchomości!

© 2024
LK Resorts
domy na wynajem w górach