Stacja Narciarska POLANA SOSNY to obiekt zlokalizowany w malowniczym otoczeniu Tatr oraz Pienin. To właśnie stąd rozpościera się bajeczny widok na jezioro w Niedzicy oraz Zamek Dunajec. Bliskość natury oraz doskonałe warunki jazdy, zarówno w dzień, jak i wieczorem – na oświetlonych trasach, czynią to miejsce wymarzonym celem narciarskim!

 

Polana Sosny to doskonałe miejsce relaksu i rekreacji zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących! Ośrodek posiada szeroki wybór tras zjazdowych – najdłuższa o długości 800m. Profesjonalnie przygotowane stoki zjazdowe – sztucznie naśnieżane, ubijane ratrakiem, nagłośnione i oświetlone – aby stać się doskonałym miejscem na zimowe szaleństwa! To jeden z powodów, dla których świetnie czują się tutaj zarówno narciarze, jak i snowboardziści! Przygotowano także atrakcje dla najmłodszych – w tym między innymi Park Kubusia.

WYCIĄGI:

B – dla dzieci o długości 70m (Baby Lift)

C – średni o długości 300m

A – najdłuższy o długości 400m

Specjalnie dla wielbicieli nart biegowych, od górnej stacji najdłuższego wyciągu, poprowadzona została  narciarska trasa biegowa. Wiedzie w kierunku Kacwina, liczy aż 8km długości i jest to jedyna taka atrakcja w okolicy!

Przy dolnej stacji wyciągu, na gości czekają zaś stylowe górskie szałasy gastronomiczne, bezpłatny parking oraz dwie szkoły narciarskie.

To tutaj mieści się również punkt opieki GOPR.

NA NARCIARZY I SNOWBOARDZISTÓW CZEKAJĄ LICZNE ATRAKCJE!

 

PODZIEL SIĘ