Stacja Narciarska Koziniec – Czarna Góra to niezwykły punkt na zimowej mapie Polski, zlokalizowany w rejonie Białki Tatrzańskiej i Bukowiny Tatrzańskiej. To miejsce słynące nie tylko  z niepowtarzalnej panoramy Tatr, ale również wspaniałej atmosfery!  

 

Prężnie działający wyciąg to między innymi czteroosobowa kolejka linowa, która w ciągu godziny transportuje 2400 narciarzy! Do dyspozycji wielbicieli sportów zimowych znajdują się tu także wyciągi orczykowe – 250m i 350m, a także wyciąg zaczepowy – 120m. Zadbano, aby w Czarnej Górze pojawiły się zróżnicowane trasy narciarskie – od czerwonej, po niebieską i zieloną. Dzięki temu, każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Na odwiedzających czeka także Karczma Koziniec oraz imponujący taras widokowy, skąd rozpościera się fenomenalny  widok na pasmo gór bielskich. Dla najmłodszych przygotowano Bawialnię „Stumilowy Las”, co sprawia, że Stacja Kozieniec Ski Czarna Góra to doskonałe miejsce atrakcji dla całej rodziny!

Stacja Narciarska Czarna Góra- Koziniec pozwala cieszyć się atrakcjami czterech  tras:

1A – o długości 1000m (niebieska)

2A – o długości 800m (czerwona)

3B – o długości 300m (zielona)

4C – o długości 400m (zielona)

5D – o długości 120m (zielona)

 

 

Stacja oferuje także możliwość organizacji zawodów narciarskich różnego typu, a także klimatycznych przyjęć okolicznościowych.

Na miejscu działa także profesjonalna wypożyczalnia sprzętu oraz szkółka narciarska.

PODZIEL SIĘ