Jurgów leży na Pogórzu Spisko-Gubałowskim, a sama stacja znajduje się przy głównej drodze – tuż przed granicą słowacką. Trasy zjazdowe położone są na północno-zachodnich stokach Górków Wierch (1045m n.p.m.), a rozpościerające się stąd widoki zachwycają podczas zimowego szaleństwa!

WYCIĄGI:

A – kolej linowa 4 os. – długość 760m

B – kolej linowa 4os. – długość 705m

C – wyciąg narciarski talerzykowy – długość 640m

D – wyciąg narciarski talerzykowy – długość 200m

E – wyciąg narciarski talerzykowy – długość 120m

F – wyciąg narciarski talerzykowy – długość 370m

Trasy zostały przygotowane z myślą zarówno o początkujących pasjonatach narciarstwa i snowboardu, jak i tych bardziej zaawansowanych. Czeka tu na nich między innymi trasa o stopniu FIS oraz trasa czarna. Dla pozostałych, doskonale prezentują się szlaki o średnim stopniu trudności. Każdy znajdzie w Jurgowie coś dla siebie! Do dyspozycji mamy tutaj 4,5km tras – na które składa się 7 profesjonalnie przygotowanych szlaków – naśnieżonych i oświetlonych.

Chwile spędzone na stoku umili pobyt w góralskiej karczmie, a nad bezpieczeństwem jazdy czuwa jednostka TOPR. Na terenie obiektu funkcjonuje także szkoła narciarska dla dzieci i dorosłych. Oferuje ona organizację zawodów oraz różnego rodzaju eventów, w tym – ognisk i kuligów.

PODZIEL SIĘ